FAU - Foreldrenes arbeidsutvalg

Leder:

Sigrid Moldestad tumleplass@gmail.com

Nestleder:

Liz Tandberg, epost: liztberg@hotmail.com 

Epost til FAU-representantene kan sendes på: ruselokkafau@gmail.com 

Innkommende post blir videresendt til medlemmer av FAU og må anses for å være offentlig.

Møteplan skoleåret 21/22:

  • 14.9

FAU-representanter skoleåret 2021/2022:

Klasse

 

Epost:

1A

Priyamwada Shripad Kulkarni

Priya.kekatpure@gmail.com

1B

Marianne Meling Rieber-Mohn

marianne.m.riebermohn@gmail.com

2A

Olav Syrstad

olav.syrstad@norges-bank.no 

2B

Mari-Marthe Apenæs Katt-Ugle

marimarthe@gmail.com 

3A

Alexander Mikael Gaardendahl

alexander.gaardendahl@gmail.com 

3B

Christine Biørnstad Wiig

christinewiig@gmail.com 

3B - vara

Ellen Wesche Guttormsen

ellen.wesche.guttormsen@nrk.no

4A

Mariam Nodia

marika_nodia@yahoo.com 

4B

Bård Vandvik

baard.vandvik@gmail.com 

5A

Kjersti Moss

moss.kjersti@gmail.com 

6A

Mari Wahl Sande Nilsson

mari@nilzzon.net 

6B

Thomas Odiin

thomas.odiin@avecdesign.no

7A

Marlina Andersen

antigona.d@hotmail.com 

7B

Liz Tandberg

liztberg@hotmail.com 

8A

Claus Peter Poulsen

clauspeterpoulsen@hotmail.com 

8B

Katrine Amundsen

katrine.amundsen@gmail.com 

8C

Linn Therese Stokke

linn_stokke@yahoo.com 

9A

Astrid Bjerke

priv.astridbjerke@gmail.com 

9B

Lisa Kensit Hatlem

lisahatlem@gmail.com 

9B - vara

Ali Zeybek

zeybeka@gmail.com

9C

Margrethe Lothe Johnson

margrethelj@gmail.com 

10A

Hanne Hjelbak

hannehjelbak2@gmail.com 

10B

Tore Wilken Nitter Walaker

tore@walaker.info 

10C

Stig Magne Rogstad

stig.rogstad@gmail.com