FAU

Leder: Pernilla Edlund, ruselokkafau@gmail.com  tlf. 45 25 97 97
Nestleder: Johan Bottheim, bottheim@gmail.com

Epost til FAU - representantene kan sendes på: ruselokkafau@gmail.com 
Innkommende post blir videresendt til medlemmer av FAU og må anses for å være offentlig.

Møteplan skoleåret 2016/17:
12. oktober, 10. november,13. desember, 11. januar, 9. februar, 8. mars, 6. april, 8. mai, 8. juni

FAU-representanter 2016/2017:

Trinn

Navn

epost

1A

Per Wiggen

perbwiggen@hotmail.com

1B

Kaja Bjølgerød

kaja@bjolgerod.no

2A

Johan Bottheim

bottheim@gmail.com

2B

Luise Boye Sprechler

sprechler@mail.tele.dk

3B

Mona Rognlien Elgvin

annamona@gmail.com

3B

Gro Skåland

groskaa@online.no

4A

Faiza Mohammed

yasminefaisa@hotmail.com

4B

Tomm Schefte

ts@handverkspartner.no 

5A

Djordje Borojevic

djbo@borojevic.no

5B

Gøril Joakimsen

goerilj@online.no

6A

Anne-Britt Gran

anne-britt.gran@bi.no

6B

Steinar Paulsrud

steinar@kaffebrenneriet.no

7A

Hans Andreas Tvedt

hansatvedt@gmail.com

7A

Mona Nerli

monanerli@hotmail.com

8A

Kathrine Berg

kathrine.berg.privat@gmail.com

8B

Kirsti Verdal

k-verda@online.no

8B

Mathis Grimstad

mathis@soeiendom.no

8C

Frøydis Solhaug Pedersen

froydispedersen@hotmail.com

9A

Eva Palmqvist

eva.palmqvist1@gmail.com

9B

Kiddi Lokøen

lock31@hotmail.com

9C

Lene Asp

lene.asp@online.no

9C

Marit Christin Lillenes Ramstad

maritclr@online.no

10A

Steinar Rasch

steinar@commage.no

10B

 

 

10C

Anne Marie Svebak Grimstad

Anne.Marie.Svebak@norskfolkemuseum.no